Koncert Kolah, sobota, 17 lipca 2021 r., godz. 17.00, scena plenerowa RCK

Nasz zbór ma zaszczyt zaprosić na szczególne wydarzenie organizowane na zakończenie tygodnia spotkań pn. Momentum.

W sobotę, 17 lipca 2021 r., o godz. 17.00, na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu wystąpi Mirosław Kolah Kolczyk, artysta-raper, który od kilku lat regularnie koncertuje i nagrywa ze znanym w Polsce zespołem TGD. Kolah nagrał 2 albumy z zespołem Royal Rap oraz album solowy Kolah „Powrót do Korzeni”. Zagrał setki koncertów w kraju i kilka za granicą m.in. we Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii.

Pasją jego życia i potrzebą serca są działania związane z profilaktyką uzależnień. Dzięki współpracy z różnymi fundacjami i zaangażowaniu w projekty zaadresowane do młodzieży Kolah ma wpływ na młode pokolenie. Jest zapraszany przez wiele instytucji świeckich i kościołów, dla których organizuje spotkania prewencyjne, uświadamiając młodzież czym jest wolność i jak się nią cieszyć w Chrystusie.

W twórczości Kolah szczególną uwagę zwracają teksty piosenek. W nich szczerze otwiera swoje serce, w nich zawiera radość, ból, szczęście i wiarę, w nich porusza niewygodne dla innych tematy. Bez ubarwień śpiewa o otaczającym świecie, relacjach międzyludzkich, uzależnieniach i trudnych wyborach. Najważniejsze jednak, że w słowach Kolah odnaleźć można nadzieję i miłość.

 

Scena plenerowa RCK

Kołobrzeg, ul. Solna 1

sobota, 17 lipca 2021 r., godz. 17.00

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

2021-07-09T10:44:32+02:009 lipca 2021|Kategorie: Aktualności|
Przejdź do góry