Służba dzieci

Kościół Dziecięcy to miejsce stworzone z myślą o nich, miejsce, gdzie dzieci w swój wesoły, kolorowy sposób mogą odkrywać, kim jest Bóg i gdzie mogą poznawać Jego przeznaczenie dla ich młodego życia.

Naszym pragnieniem jest zapewnić dzieciom dobrą zabawę, mówić do nich ich językiem, dotykać rzeczy ważnych w ich świecie, wzbudzić wiarę w ich sercach, dać im poczucie bezpieczeństwa, pokazać, jak są cenne i wartościowe, a przede wszystkim – założyć w ich życiu silny fundament, którym jest Jezus Chrystus.

Zajęcia odbywają się w kilku grupach wiekowych, począwszy od trzylatków, skończywszy na młodzieży ze szkół średnich.

Pragniemy pokazać dzieciom, że kościół wcale nie jest nudnym miejscem, a Bóg jest osobą, która kocha się śmiać. Miła atmosfera, przyjazne pokoje z zabawkami, rozmowy, zabawy i gry – to wszystko pozwala nam bawić i jednocześnie uczyć dzieci. Mówimy im o Bożej miłości, radości i o Jego standardach. Marzymy, by nasze dzieci chciały żyć według Słowa Bożego. Wierzymy, że mogą one mieć ekscytujące życie duchowe i być w bliskiej relacji z Bogiem.

Na lekcjach religii dzieci uczą się prawd biblijnych oraz tego, jak mogą te prawdy stosować w swoim życiu. Wystawiona ocena, na życzenie rodziców, jest przesyłana do szkół publicznych i wpisywana na świadectwo.

Odwiedź nas w najbliższą niedzielę.