Przedstawiamy nasze służby

Jesteśmy grupą osób pełnych pasji do służenia Bogu.

Duszpasterstwo

Bywają takie chwile w naszym życiu, gdy źle się mamy. Problemy w pracy, w szkole, konflikty w rodzinie odbijają się na stanie naszej duszy. W takiej chwili niektórzy z nas mogą liczyć na pomoc przyjaciół i bliskich, jednak najczęściej staramy się uporać z naszymi problemami w pojedynkę.

Jezus zapraszał do siebie wszystkich tych, którzy są spracowani i obciążeni. On jest tym, który pragnie ofiarować ukojenie.

CZYTAJ DELEJ

Służba dzieci

Kościół Dziecięcy to miejsce stworzone z myślą o nich, miejsce, gdzie dzieci w swój wesoły, kolorowy sposób mogą odkrywać, kim jest Bóg i gdzie mogą poznawać Jego przeznaczenie dla ich młodego życia.

Naszym pragnieniem jest zapewnić dzieciom dobrą zabawę, mówić do nich ich językiem, dotykać rzeczy ważnych w ich świecie, wzbudzić wiarę w ich sercach, dać im poczucie bezpieczeństwa, pokazać, jak są cenne i wartościowe, a przede wszystkim – założyć w ich życiu silny fundament, którym jest Jezus Chrystus.

CZYTAJ DALEJ

Grupy domowe

Nawiązując do tradycji pierwszego kościoła, w którym uczniowie Jezusa spotykali się w swoich domach oraz „trwali w nauce apostolskiej, we wspólnocie, w łamaniu chleba i w modlitwach” (Dz. Ap. 2:42) nasz zbór organizuje spotkania w małych grupach domowych, które dają doskonałą możliwość poznawania Słowa Bożego oraz dzielenia się świadectwami życia z Bogiem na co dzień. Atmosfera spotkań w domach pozwala na żywe dyskusje, poznawanie różnych poglądów oraz pogłębianie wzajemnych relacji.

Zapraszamy na nasze spotkania w każdą środę o godz. 18.15 w budynku zboru przy ul. Kujawskiej 4.

Gedeonici

Międzynarodowe Stowarzyszenie Gedeonitów (The Gideons International) to stowarzyszenie chrześcijańskich przedsiębiorców i specjalistów różnych profesji, aktywnych członków lokalnych kościołów protestanckich i ewangelicznych. Założone w roku 1899 w USA, obejmuje dzisiaj swym zasięgiem większość krajów świata. W Polsce Stowarzyszenie działa od roku 1989, natomiast oddział w Kołobrzegu powstał 2 listopada 1992 r., a zasięgiem działania obejmuje aktualnie teren powiatów: kołobrzeskiego i gryfickiego.

CZYTAJ DALEJ

Biblioteka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki zboru „Droga Życia”. Książki można wypożyczyć po każdym spotkaniu Kościoła.

ZOBACZ LISTĘ TYTUŁÓW

Kafeteria

Nabożeństwo niedzielne to czas, kiedy spotkamy się przede wszystkim po to, by wspólnie uwielbiać Boga, karmić się Jego Słowem i usługiwać sobie nawzajem darami Ducha Świętego. Ale jest to także doskonały czas, aby nawiązywać lepsze i trwalsze relacje. Aby to umożliwić, stworzyliśmy w naszym zborze kafeterię, która jest czynna po każdym niedzielnym nabożeństwie. Każdy gość naszej kafeterii może napić się gorącej kawy lub herbaty, zjeść smaczne ciasto, a wszystko to za darmo! W kafeterii spędzisz dobry czas na rozmowach z przyjaciółmi, znajomymi, dzieląc się przemyśleniami, świadectwami i doświadczeniami. Jest to czas, w którym możemy budować się wzajemnie. Serdecznie zapraszamy również Ciebie! Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!